П'ятниця, 22 червня, 2018

27.02.09

Високопреосвященніший архієпископ Митрофан освятив приміщення Білоцерківського колегіуму

На запрошення директора Білоцерківського колегіуму для обдарованих дітей 8-11 класів Склярової Галини Миколаївни Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан відвідав навчальний заклад та звершив чин освячення приміщення колегіуму. За богослужінням владиці співслужив священик храму святої рівноапостольної Марії Магдалини міста Біла Церква протоієрей Сергій Савельєв, який надалі опікуватиметься школою, викладаючи у ній предмет «Біблійна історія та християнська етика». На згадку про візит архієпископ Митрофан подарував директору колегіуму ікону святого великомученика Георгія Побідоносця, а для бібліотеки збірку книг «Історія Руської Православної Церкви» в 9 томах митрополита Макарія Булгакова.