Четвер, 18 січня, 2018

27.02.09

Керуючий єпархією провів зібрання благочинних

В канун Великого посту Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан провів зібрання благочинних єпархії.  Засідання духовенства розпочалося молитвою, після чого Архіпастир привітам священників із початком Великого посту. Владика Митрофан ознайомив кліриків із графіком проведення архієрейських великопісних богослужінь у благочиннях у період Святої Чотиридесятниці.  Керуючий єпархією проінформував благочинних щодо державного закону «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо права релігійних організацій на постійне користування земельною ділянкою» від 15 січня поточного року, постійна адреса даного закону http://www.president.gov.ua/documents/8880.html.

На зборах обговорювалися організаційні питання з нагоди святкування 15-річчя Єпархії та 170-річчя Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Біла Церква, які пройдуть восени цього року, також намічено проведення конференцій присвячених ювілейним датам. У рамках святкування ювілеїв відбудеться презентація диску церковних піснеспівів у виконанні Архієрейського хору Спасо-Преображенського собору.