П'ятниця, 22 червня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

15.02.09

Стрітення Господнє

На свято Стрітення Господнього у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Біла Церква відбулося святкове богослужіння, яке очолив Високопреосвященніший архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан. За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору. Після Літургії архієпископ Митрофан, за традицією Православної Церкви, освячення свічі та відслужив водосвятний молебень.

 

У другій половині дня правлячий архієрей прийняв участь у мітингу з нагоди 20 річниці виводу радянських військ з Афганістану. Урочисті святкування пройшли на площі перед храмом-каплицею на честь святого великомученика Георгія Побідоносця міста Біла Церква. Храм був побудований в пам'ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів Афганістану. 

 

На святі були присутні міський голова Савчук Василь Петрович, голова Київської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану генерал-майор Красуля Василь Михайлович, командир Білоцерківського військового гарнізону А-2167 полковник Грищенко Андрій Миколайович, голова Білоцерківської міської громадської організації української спілки ветеранів Афганістану, полковник запасу, депутат міської ради Косоротов Василь Васильович. 

 

По закінченні урочистої частини архієпископ Митрофан відслужив заупокійну літію.

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів