Неділя, 30 квітня, 2017

ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ «ВОСКРЕСІННЯ»

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

У серпні 2005 року з благословення єпископа Білоцерківського та Богуславського Серафима (Залізницького) при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква розпочалася просвітницька робота з молоддю.  Цю відповідальну справу було доручено молодому енергійному священику Сергію Савельєву, який почав щонеділі проводити зустрічі з молодими парафіянами, розповідаючи про основи православної віри. Також певний час у катехізації молоді брав участь архімандрит Георгій (Топузов).

ВІРА БЕЗ СПРАВ МЕРТВА
 Вивчаючи Святе Письмо, молоді християни вирішили реалізувати свої знання на практиці. Сформувався своєрідний актив клубу, розпочалося молодіжне соціальне служіння. Православна молодь почала відвідувати дітей виховного закладу, який сьогодні має назву Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода». Також проводилися акції разової допомоги багатодітним сім’ям, вихованцям дитячих будинків міста та немовлятам, від яких у пологовому будинку відмовилися батьки.

У 2008 році діяльність клубу значно активізувалася. Виникли нові напрями роботи. Крім того, активісти клубу взяли участь у травневому зльоті православної молоді в Криму та міжнародному православному молодіжному фестивалі «Браття.UA», під час яких мали змогу поспілкуватися зі своїми, більш досвідченими в соціальному служінні, однолітками, а також отримали нові ідеї щодо розвитку своєї діяльності.

КЛУБ СЬОГОДНІ
 Сьогодні діяльність православного молодіжного клубу «Воскресіння» включає:
  •  Заняття з катехізису; (проводяться щонеділі керівником клубу протоієреєм Сергієм Савельєвим та священиками єпархії)
  • Вивчення основ православної віри, Святого Письма та Передання;
  • Бесіди на актуальні теми;
  • Відповіді на запитання.

СОЦІАЛЬНА РОБОТА

•  Робота з дітьми та співпраця з педагогічним колективом центру «Злагода», організація екскурсій у музеї, перегляду вистав у театрі, паломницьких подорожей.
  •   Допомога у зборі коштів на лікування онкохворих дітей (в рамках співпраці з Братством  преподобного Іони Київського при Свято-Троїцькому Іонинському монастирі м. Київ).

•  Організації благодійних акцій на користь вихованців дитячих будинків та притулків, виправних установ тощо.

• Інформаційно-просвітницька діяльність, спрямована на покращення демографічної ситуації в Україні  (поширення інформаційних матеріалів серед населення, медичних та навчальних закладів, в маршрутних автобусах, проведення масових акцій-виставок).

НАШЕ ДОЗВІЛЛЯ

• Спільне святкування великих православних свят;
  • Перегляд православних фільмів;
  • Паломництво до православних святинь України;
  • Інше (пікніки, катання на човнах, конях…)

ЗАПРОШУЄМО вас на наші зустрічі, які відбуваються ЩОНЕДІЛІ, о 17:00,
за адресою: