П'ятниця, 22 вересня, 2017

12.01.10

До свята Різдва Христового у театрі ім. Саксаганського м. Біла Церква відбувся концерт для дітей
12 грудня, з благословення Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського, у приміщенні Київського Академічного музично-драматичного театру ім. Саксаганського м. Біла Церква відбулася концертна програма для дітей «Різдвяний вертеп».

Перед початком вистави керуючий єпархією Високопреосвященніший архієпископ Митрофан привітав діток зі святом Різдва Христового і побажав їм веселих свят та Божого благословення у новому році.

У ході концерту для гостей свята виступали народні артисти України та діти недільної школи при Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква, які співали колядки і розказувати вірші біблійного змісту.

На завершення свята всі діти отримали солодкі подарунки.