Вівторок, 17 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

30.04.09

Священик єпархії взяв участь у роботі круглого столу на тему: «Екологія. Духовність. Культура»

29 квітня з благословення Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського, завідуючий канцелярією Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський взяв участь у роботі круглого столу на тему: «Екологія. Духовність. Культура», присвяченого Дню довкілля. Організатором заходу виступив відділ охорони навколишнього середовища при виконавчому комітеті міської ради м. Біла Церква. Для участі в роботі були запрошені фахівці з питань екології, духовності, культури.

Роботу круглого столу відкрив заступник міського голови Гнатюк Валерій Володимирович, який ознайомив присутніх, серед яких були студенти Білоцерківського національного аграрного університету, з проблемами підтримання порядку в місцях загального відпочинку та на вулицях міста. Однією з головних проблем, на якій акцентувалась увага, – нестача фінансових ресурсів на утримання урн, смітєзвалищ тощо. 

У ході роботи круглого столу кожен із присутніх висловив свою думку щодо вирішення даної проблеми. Представник Білоцерківської єпархії УПЦ священик Валерій Яблонський наголосив, що, насамперед, кожен повинен зосередити свою увагу на ставленні до довкілля. Господь Бог, Який створив світ, повелів людям населяти землю і доглядати її. Тому підтримання порядку в тому середовищі, в якому проживає людина, є не тільки обов’язком громадянина, а й виконанням Божої Заповіді. 

Після завершення роботи круглого столу студенти БНАУ мали можливість задати присутнім запитання, а також поділитись власними думками щодо нагальних проблем довкілля. 

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів