Четвер, 18 січня, 2018

Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Очень бы хотелось о таких событиях как предстоящий визит Митрополита узнавать заранее, если это конечно возможно. Вот и раздел "Оголошення" у вас как раз появился ;-)

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Спасибо хорошее предложение: всех у кого есть объявления на православную тематику пожалуйста подавайте! Такие важные события как приезд Митрополита Владимира мы будем выставлять на главной сайта, как и сделали это перед последним его визитом

o.petr
30 Повідомлення

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Я проживаю у Володарці і являюсь прихожанином однієї їз Церков району. Добре знайомий зі священниками Володарського благочиння по роду своєї служби. Неодноразово бував і у Храмах Таращанського благочиння, знаю деяких священників. Також знайомий із деякими священниками Тетіївського і Скирського благочинь. Одного разу шукав своїх знайомих священників із Таращанського благочиння, але на сайті Єпархії їх прізвищ не знайшов. Тому і запитав Вас, чи не могли б Ви написати прізвища священників цього благочиння. От така проста арихметика.

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Як Ви гадаєте адміни і усі форумчани,  може потрібно створити тему по обговоренню різних релігій і різних напрямків сектантства, так би мовити лікбез для тих, хто хоче знати як поводити себе, що говорити при зустрічі з цими людьми. Адже ситуації в житті різні бувають. До одних приходять додому різні сектанти, іншим потрібно проводити певну роз"яснювальну роботу з людьми різних напрямків віросповідання (це я про себе), хтось із кимось зустрівся наприклад на дні нароження і зав"язалась бесіда по обговоренню тієї чи іншої релігії, а такі як я наприклад і не знаємо цих моментів, що та як.

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

А ще можна періодично проводити зустрічі з форумчанами, так сказати "встреча в лицах" для обговорення різноманітних тем.

partagas1 Написв:

Так есть же в Белой Церкви молодёжный православный клуб "Воскресіння", который этим и занимается. Проводить подобные встречи лучше вместе со священником, а то так можно ненароком и секту новую создать  smile

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Логічно. Але клуб клубом, та зустріч у клубі це не те. Уявіть собі, є клуб, у ньому наприклад 50 постійних членів, вони знайомі між собою, спілкуються і зустрічаються не тільки в клубі а і дружать родинами, і тут появляється хтось новий і починає підгружати їх своїми питаннями на які, усі вони давно знають відповідь і вони на нього дивляться як на чужого. А коли зустрілися зовсім незнайомі люди, познайомилися і спілкуються по питаннях відповідь на які знає лише священник який і веде цю зустріч.

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

partagas1, вы бы таки сходили к ребятам, я уверен они вас как родного примут, а не как чужого smile Это во-первых, а во-вторых сомневаюсь, что к вам на встречу придёт священник, у них как правило и так забот хватает. И с чего вы взяли, что члены клуба ответы на все вопросы знают? Христианство - путь длиною в жизнь и вопросов на нём ни счесть wink

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Приймаю Ваші слова до відома. Як тільки буде вільний час, обов"язково відвідаю клуб "Воскресіння".

Re: Сайт обновился (отзывы, предложения, пожелания)

Отче Петро, дякую, що виконали моє прохання, якщо щось треба і я Вам допоможу.

Статистика:

Всього тем: