Середа, 18 жовтня, 2017

Керуючий єпархією відвідав Озірнянську парафію

img_872815 жовтня, неділя 19-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Введення до храму Пресвятої Богородиці у с. Озірне Білоцерківського благочиння. За Божественною літургією апрхіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, голова Адміністративної служби єпархії протоієрей Валерій Яблонській, насельник Білоцерківського чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського у м. Біла Церква архідиякон Костянтин (Гуминюк).

Архієрейські Богослужіння у день свята Покров Пресвятої Богородиці

img_858014 жовтня, Покров Пресвятої Богородиці митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Покровський храм у с. Яхни Миронівського благочиння, де звершив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

Керуючий єпархією привітав благочинного з 40-річчям від дня народження

1813 жовтня з нагоди 40-річного ювілею від дня народження благочинного Тетіївського округу протоієрея Василія Волянюка митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин разом із вікарієм Київської Митрополії, Преосвященнішим єпископом Фастівським Даміаном звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі у м. Тетієві.

В Ізюмі відбулися щорічні збори військового духовенства УПЦ

img_0026-1024x683-1024x68311 жовтня у м. Ізюмі Харківської області пройшли щорічні збори військових священиків (капеланів) Української Православної Церкви, які очолив голова Синодального військового відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Престольне свято парафії преподобного Сергія Радонезького у м. Білій Церкві

img_85008 жовтня, неділя 18-та після П'ятидесятниці, пам'ять преподобного Сергія Радонезького, святкове Богослужіння митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відправив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь. Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Михаїл Кобулей, благочинний Білоцерківського округу, настоятель парафії протоієрей Валерій Тихоненко та клірики Білоцерківського благочиння.

Сторінка 1 з 460