Понеділок, 18 грудня, 2017

Новое

Часточка мощів святої великомучениці Параскеви П'ятниці перебуватиме у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква

4_4297З благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина з 19 по 27 грудня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Біла Церква перебуватиме часточка мощів святої великомучениці ПАРАСКЕВИ-П'ЯТНИЦІ із Запорізького жіночого монастиря святого апостола Іоанна Богослова. Протягом цього часу в соборі будуть звершуватися молебні з акафістом.

У день пам'яті апостола Андрія Первозванного митрополит Августин звершив дияконську хіротонію

img_024013 грудня архіпастирський візит відбувся у Сквирське благочиння. У храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Сквира архіпастир звершив Божественну літургію, хіротесію (постриг у чтеця) та дияконську хіротонію студента Київської духовної семінарії Хомишака Назарія.

Свято для дітей з особливими потребами

20171210_150402-00110 грудня, до дня свята на честь святителя Миколая у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К.Саксаганського у м. Біла Церква відбулася святкова програма для дітей з особливими потребами.

Київ. Урочисте богослужіння у день архієрейської хіротонії Предстоятеля УПЦ

IMG_00299 грудня з нагоди 27-ї річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія, в якій взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у числі єпископату УПЦ та духовенства.

Привітання з Днем Збройних Сил України

mitr.avgustinПривітання з Днем Збройних Сил України

Голови Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина