Середа, 23 травня, 2018

Предстоятель УПЦ провів нараду з духовенством Київщини

dsc_4322-685x10229 лютого в актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася нарада духовенства з єпархій, територіально розташованих в межах Київської області, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Захід було присвячено 100-річчю від дня смерті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького.

Від Білоцерківської єпархії у зборах взяв участь митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин з секретарем та благочинними єпархії, а також настоятелями та настоятельками монастирів єпархії.

Прес-служба Білоцерківської єпархії, за інформацією сайту УПЦ

Предстоятель УПЦ провів нараду з духовенством Київщини