Четвер, 18 січня, 2018

П'ятий єпархіальний дитячий фестиваль вертепів "Різдвяний ангел"

img_22529 січня в актовому залі Білоцерківської ЗОШ №4 відбувся щорічний єпархіальний дитячий фестиваль вертепів "Різдвяний ангел", яке провів голова єпархіального відділу духовної освіти протоієрей Ігор Ковровський. На свято прибули керівники та вихованці недільних шкіл: при Свято-Троїцьких храмах міст Кагарлика, Богуслава та Ржищева, при Свято-Успенських храмах у місті Тетієві, м. Сквирі та с. Кирданів (Таращанське благочиння), при храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Матвіїха (Володарське благочиння), театральна студія "Радість" при Свято-Покровському храмі смт. Ставище, при храмах Архістратига Михаїла у м. Миронівці та с. Матюші (Білоцерківське благочиння), при храмі великомученика Димитрія Солунського у с. Чупирі (Узинське благочиння), при храмі преподобного Агапіта Печерського у смт. Рокитно.

У святі також взяли участь голова Адміністративної служби Білоцерківської єпархії протоієрей Валерій Яблонський, директор Білоцерківської ЗОШ №4 Дроздовський Олександр Михайлович, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Щербань Лариса Олексіївна.

Дитячі колективи підготували невеликі концертні номери, у яких прославляли народженого Христа Спасителя. Діти колядували, декламували вірші, інсценізовували біблійні сюжети, а також була лялькова театральна вистава.

Наприкінці свята отець Валерій, від імені митрополита Августина, виголосив подяку усім учасникам і їх керівникам, вручив грамоти та солодкі гостинці.