Четвер, 18 січня, 2018

Свято на честь святителя Миколая у с. Росава Миронівського благочиння

dsc_677319 грудня, престольне свято в Свято-Миколаївському храмі с. Росава стало святом дитячим. Після Божественної літургії, у приміщенні колишньої трапезної, а нині відремонтованої коштом доброчинців будівлі, де проходять заняття для дітей недільної школи, розпочалося святкове дійство.

Вихованці недільної школи підготували концертну програму до святкування дня на честь святителя Миколая. Вони співали пісні, декламували вірші, танцювали, щоб порадувати Святителя, своїх батьків і гостей. Серед запрошених високоповажних гостей на святі були: сільський голова, директор школи, завідуюча дитячим садочком, голова фермерського господарства, директор сільгосппідприємства. Всім сподобалося свято, організоване настоятелем храму ієреєм Олегом Горбовським та прихожанами. Привітавши зі святом маленьких виконавців і глядачів, від святого Миколая діти отримали солодкі подарунки. Закінчилося святкування святковою вечерею.

Прес-служба Миронівського благочиння