Вівторок, 17 липня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Архіпастирські візити у Володарку та Миронівку

img_956125 листопада митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Трьох святителів у смт. Володарці, настоятелем якої є протоієрей Михаїл Рискін. Разом із Преосвященнішим єпископом Фастівським Даміаном, вікарієм Київської Митрополії було звершено освячення престолу та відправлено Божественну літургію. Митрополит Августин виголосив проповідь.

За Богослужінням архіпастирям співслужили секретар, благочинні та духовенство Білоцерківської єпархії, а також клірики з Київської та Тульчинської єпархій.


26 листопада архіпастир відвідав храм Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Миронівці, настоятелем якого є протоієрей Роман Губка.

Владика у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Михаїла Кобулея, благочинного Миронівського округу протоієрея Андрія Оленина та духовенства Миронівського благочиння звершив Божественну літургію. За Богослужінням митрополит Августин, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив настоятелю парафії чергову священицьку  відзнаку ─ мітру, після Літургії відзначив благодійників та вірних церковними відзнаками ─ орденами УПЦ та архієрейськими грамотами.

Цього дня Керуючий єпархією очолив збори духовенства Таращанського благочиння, які пройшли у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у с. Ківшоваті Таращанського благочиння.

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів