П'ятниця, 22 червня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Керуючий єпархією відвідав Ставищенське і Тетіївське благочиння

img_49063 вересня, неділя 13-та після П'ятидесятниці, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав Свято-Успенський храм у селі Розкішному Ставищенського благочиння, з нагоди 20-річчя від дня його освячення.

За Божественною літургією архіпастирю співслужили намісник Білоцерківського чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін), настоятель храму протоієрей Віталій Медведенко, клірики Ставищенського і Білоцерківського благочинь.

За Богослужінням владика вручив настоятелю храму чергову священицьку нагороду − право служіння Божественної літургії з відкритими Царськими Вратами до Херувимської пісні, настоятелю Свято-Покровського храму у с. Красилівці протоієрею Ростиславу Медведенку − хрест з оздобами.

Митрополит Августин звершив ієрейську хіротонію. У сан пресвітера він висвятив диякона Геннадія Змієвського.

Згідно рапорту настоятеля церкви, церковними орденами, відзнаками, благословенними грамотами були відзначені благодійники і активні парафіяни церкви.

Цього дня митрополит Августин відвідав парафію на честь ікони Божої Матері "Казанська" у с. Денихівці, настоятелем якої є протоієрей Феодор Попадюк. Архіпастир взяв участь у парафіяльних зборах.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів