Четвер, 21 вересня, 2017

Митрополит Августин взяв участь у засіданніКруглого столу «Питання духовної безпеки в інформаційному суспільстві».

dsc_005018 травня 2017 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія пройшло чергове засідання Круглого столу «Питання духовної безпеки в інформаційному суспільстві». Відбулося відверте і глибоке обговорення питань, пов'язаних з необхідністю визначення церковної позиції щодо інтероперабельної електронної ідентифікації в глобальному масштабі,

що замінює національну систему обліку платників податків і безпосередньо стосується свободи волі й можливостей реалізації права на ім'я, права на інформацію, прав майнової та немайнової власності, права жити у відповідності зі своїм віровченням. Із змістовними доповідями виступили архієреї, видатні українські вчені, богослови, представники православної громадськості.