Середа, 20 червня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Духовенство та вірні Білоцерківської єпархії звершили молитовне стояння під стінами Верховної Ради України

p70518-091647Як відомо, 18 травня під стінами Верховної Ради України близько десяти тисяч віруючих Української Православної Церкви з різних регіонів України звершили молитовне стояння, щоб Господь напоумив народних обранців не приймати антицерковні законопроекти, які винесені на порядок денний засідання. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ  УПЦ.

 

Своїм молитовним стоянням люди висловилися проти прийняття скандального законопроекту №4128, який може узаконити «церковне рейдерство», та законопроекту № 4511, що покликаний дискредитувати Українську Православну Церкву й передбачає державний контроль у її справах.

Від Білоцерківської єпархії в молитві взяли участь духовенство і вірні з Білої Церкви та усіх десяти районів, які входять до складу єпархії. За благословенням Керуючого єпархією митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, як вираз молитовної єдності з молитовниками біля Верховної Ради, були звершені молебні не лише у храмах, а також біля районних державних адміністрацій.


Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів