Середа, 26 липня, 2017

Митрополит Августин взяв участь у святковому Богослужінні у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі

DSC_014519 квітня у Світлу Середу в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври відбулося соборне Богослужіння, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні сонму архієреїв, в числі яких митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та духовенства.

Цього дня наміснику обителі митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу виповнюється 56 років від дня народження.

Укінці Богослужіння Предстоятель УПЦ від імені духовенства привітав владику Павла з Днем народження та вручив йому орден Української Православної Церкви преподобних Антонія і Феодосія Печерських I ступеня.