Понеділок, 18 червня, 2018
Білоцерківська Єпархія | Українська Православна Церква
   
Розмір шрифту
Цитати

Другого дня Пасхи митрополит Августин відвідав Тетіївське благочиння

dsc_020017 квітня митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин відвідав парафію Різдва Христового у с. Стадниці Тетіївського благочиння, настоятелем якої є протоієрей Василій Яцковський.

Архіпастир очолив Божественну літургію з хресною ходою та виголосив проповідь.

За Богослужінням владика влучив настоятелю парафії чергову священицьку відзнаку − мітру, якою його відзначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Владика також звершив постриг у чтеця парафіянина Свято-Успенської парафії у м. Тетієві, благодійника Тетіївського благочиння Лазарука Олега Петровича.

Наприкінці Богослужіння владика привітав вірних з Пасхою. Особливе вітання, з 50-річчям від дня народження, владика виголосив новопостриженому чтецю Олегу. За його ревне служіння Церкві Христовій та благодійну допомогу парафіям Тетіївського благочиння архіпастир вручив йому орден Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира III ст. та відзнаку Білоцерківської єпархії "Рудосільська ікона Пресвятої Богородиці" II ст., а також пам'ятні гостинці.

Цього дня архіпастир також відвідав храм святих рівноапостольних Костянтина і Єлени у селі Галайках Тетіївського благочиння, де звершив молебень і хресну ходу. Після Богослужіння митрополит Августин поспілкувався з парафіянами храму.

Прес-служба Білоцерківської єпархії

Баннери

Официальный сайт Русской Православной Церкви / Патриархия.ru


06904


Иоанн. Сайт для ищущих...

Монастыри и храмы УПЦ

Контакти

Єпархіальне управління
м. Біла Церква, вул. Гагаріна,12
тел. (04563) 9-15-49
e-mail: bc.diocese@i.ua

Вхід для користувачів