Неділя, 30 квітня, 2017

Священики єпархії прийняли таїнство Сповіді у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві

DSC_000515 березня, середа 3-ої седмиці Великого посту, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві відбулося говіння духовенства чотирьох благочинь. У зв'язку з цим Божественну літургію Напередосвячених Дарів очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Йому співслужили клірики Миронівського, Кагарлицького, Тетіївського та Володарського благочинь.

Перед початком Богослужіння священиків посповідали намісник Білоцерківського чоловічого монастиря преподобного Серафима Саровського архімандрит Амвросій (Єрохін) та насельник цього монастиря архімандрит Миколай (Крутоус). Проповідь перед Причастям вірних виголосив благочинний Кагарлицького округу протоієрей Василій Синюк.