П'ятниця, 24 листопада, 2017

Чи буде горіти земля?

i-200x300

« Сучасний світ існує тільки дякуючи справжнім християнам. »
Предстоятель УПЦ Блажаніший Митрополит Онуфрій

Людина  створена Богом прекрасною і має великий дар – свободу. Цей дар вона може використати по різному: стати ангелоподібною і піти до раю, або бісоподібною і мати пекельні страждання. Як людина заповнює свій внутрішній світ (які в неї думки, плани) так у більшості вона себе виявляє і в діяльності.

Благочестиві батьки стараються своїм прикладом та Христовими заповідями навчати своїх дітей, щоб вони були щасливими, здоровими, спасенними. А якщо людина не слухає добрих порад, впускає у свій дім душі гріховні думки (заздрість, блуд, гордість, обман, вбивство, не шанування батьків…) і веде аморальний спосіб життя, тоді вона наповнює душу отрутою, стражданнями; і через гріхи з’єднується, як кажуть святі отці, з демонами мучителями; а через боротьбу з гріховними навіть думками, істинне каяття, прощення провин ближньому, милосердя, любов’ю з’єднується благодатно зі зцілюючим нас Господом Богом.
Погляньмо, як живемо ми, як виховується молодь? А скільки розлучень, дітей-сиріт! Серед людей поширилась жорстокість, обман. Скільки розпусти, різного чаклування, наркоманії, пияцтва! Принижуються сімейні цінності, вбиваються ненароджені діти, схвалюються різні блудні стосунки, дикі танці, вульгарні пісні під бісівську музику, жахливі фільми, від перегляду яких у людини порушується психіка, а дитяча свідомість заповнюється агресією. Цим зараз здебільшого сповнене телебачення. Батькам задається питання: ви хочете, щоб ваші діти це бачили, так жили, грішили, себе спустошували і діти у них народжувалися хворі? Відповідь: ні. То хто ж  за цим стоїть, який “патріот”? Дійсно, як говорять старші люди, треба бити у всі дзвони, як на пожежу. А чому майже нема класичної музики? До речі, у свій час імператори оберігали своїх вагітних жінок від жахливих сцен, вони спілкувалися з добрими людьми, дивились на квіти, природу, слухали пташиний спів.Содом і Гоморра – знищення вогнем

По деяких містах в Європі проходять гей-паради. Там уже реєструють одностатеві шлюби. І Європа хоче, щоб і в Україні Парламент узаконив содомію. Це смертний гріх, виклик Богу, Його плану. За такі гріхи небесним вогнем були спалені біблійні міста Содом і Гоморра. Зараз на тих місцях Мертве море. А не допустить потім, якщо не будемо каятись, Бог
за гріхи глобальну спеку, від якої земля буде горіти; або падіння вогняних метеоритів, війни? Без сумніву, природні катаклізми в тому чи іншому місці Землі мають зв’язок з духовним станом його населення. Про це свідчить слово Боже, історія.
Святий апостол Павло пише своєму учню Тимофію: “Будет время, когда здравого учения принимать не будут, но по своим прихотям будут избирать себе учителей, которые льстили бы слуху; и от истины отвратят слух и обратятся к басням. Но ты будь бдителен во всём, переноси скорби, совершай дело благовестника, исполняй служение твое” (2-е пос. до Тимофія).

Промислом Божим врятована була тільки сімя праведного ЛотаМи були приємно здивовані тим , що в Китаї, малохристиянській країні, влада в березні цього року  заборонила пропоганду аморальності на телебачення. Це дійсно прояв патріотизму! Китайська влада офіційно заборонила показувати в кіно і телесеріалах сцени сексу, одностатеві стосунки. Такі стосунки визнані нездоровими. Також у Китаї заборонили до показу сцени марновірства (забобонів) і окультизму, чаклунства, а також  розмірковування про переселення душ (реінкарнацію). Крім того, чиновники визнали  недопустимим транслювати сцени  насилля, а також докладного розслідування карних справ. Нові правила розповсюджуються також на серіали, трансляція яких ведеться в мережі Інтернет.
Якщо ми не хочемо жити по-християнськи, то ми і не християни. І тоді Господь Іісус Христос не зможе прийняти нас у Своє вічне радісне Царство. Будемо з дітьми ходити до Храму Божого на молитву, умилостивим Бога покаянням і виправленням свого гріховного життя, щоб не було стихійних лих і земля не згоріла.

Mитрополит Віссаріон (Стретович)